В четвер 6 червня 1999 року на празник св. Юрія Змієборця відкрито у Львові музей вишиваних ікон та образів. Це перший музей такого роду не тільки у Львові, але й у цілій Україні. Музеї отця доктора Дмитра Блажейовського на проспекті В’ячеслава Чорновола, 2А став дуже популярним як для окремих відвідувачів. Так і групових екскурсій учнів, студентів,послідовників.

Спочатку в музеї було розміщено понад 70 ікон та образів, вишитих прямо на канві. Особи, їх волосся, одяг і все тло вишиті акриловою ниткою, а обличчя, руки і ноги — ниткою DMC муліне. З часом експозиція поповнилася до 250 – за своє довге і цікаве життя отець Блажейовський вишив понад 350 ікон та започаткував у мистецтві новий напрям – “вишивану ікону”, оточив себе гуртом послідовників. А почав він вишивати тоді, коли йому виповнилося 60 років.

Серед ікон є українські чудотворні ікони Богородиці, іконостасні ікони, ікони 12 празників. Представлені ще 4 ікони Богородиці: Софійська Оранта, дві Покрови та Одигітрія; півпостатна ікона Ісуса Хреста, пара до Одигітрії.Є 6 страсних ікон . Значну частину експозиції становлять ікони святих чоловіків та жінок. Поза тим є вишиті портрети: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки та Маркіяна Шашкевича і вишита картина Сластіона – бандуристи та Мухина «Слава козаків », Лебеді над Дніпром. три вишиті композиції квітів. Особливою цінністю цих ікон і образів є те, що для вишивання всіх ікон та образів у Музеї є видрукувані взори і кожний може їх вишити.

5 травня 2016 року відбулося освячення нового Музею вишиваних ікон та образів, котрий перенесений до більш придатного для експозиції та більшої площі приміщення. Адреса музею: Львів, вул. Театральна.26. Усі, хто цікавиться релігійною вишивкою, мають змогу оглянути у музеї вишиті ікони, образи, портрети та можуть їх вишити за взорами.